Zabawki do kąpieli, które pokocha każde dziecko

dziecko i zabawki do kapieli

Jak sprawić, by codzienna czynność była bardziej przyjemna i zamieniła się z obowiązku w świetną zabawę? Dodajmy do niej zabawki! Kąpiel budzi wśród dzieci różne emocje. Jedne je uwielbiają, u innych wywołuje grymas niezadowolenia. Dlatego przedstawiamy zabawki do kąpieli, które zapewnią wiele atrakcji dzieciom, które kochają kąpiele, i przekonają do przebywania w wanience te maluchy, które do tej pory tego nie lubiły.

Książeczki edukacyjne do kąpieli

Wykonane z wodoodpornego materiału książeczki edukacyjne są jednym z najchętniej wybieranych zabawek do kąpieli. Niezwykle kolorowe, pełne zabawnych postaci i kształtów, wzbudzają zainteresowanie wśród maluchów, które mają wrodzoną naturalną ciekawość świata. W ofertach sklepów dziecięcych znajdują się książeczki ze zwierzętami, cyframi, literami, wyrazami w języku angielskim.

Tradycyjne zabawki kąpielowe z miękkiej gumy

Gumowe piszczałki, w tym kaczuszki, zwierzątka morskie i inne postacie nigdy się nie nudzą. Unoszące się na wodzie zabawki są ciekawym zjawiskiem, które z pewnością zachęci maluszka do zabawy w wodzie.

Ćwiczenie małej motoryki w wodzie

Hasło „nauka poprzez zabawę” będzie aktualne w przypadku zabawek, takich jak kubeczki, wiadereczka czy zestawy do łowienia. Przelewanie wody z jednego naczynia do drugiego to nie tylko świetna zabawa, ale również prawdziwy trening skupienia i precyzji. Doskonałym ćwiczeniem małej motoryki będą też wszelkiego rodzaju przyssawki. Idealne do przyczepiania na wannę i płytki w łazience. Dobrze się trzymają, ale odchodzą na tyle łatwo, że nawet malutkie rączki sobie z nimi poradzą.

Piana i bańki mydlane, czyli to, co dzieci kochają najbardziej

Kąpiel z pianą potrafi przekonać do wody każdego malucha. A kąpiel z pianą i bańkami mydlanymi to prawdziwa atrakcja, której nie oprze się żaden maluch. Jak dodaje sklep dziecięcy For Kids, w zapewnieniu dzieciom takiej frajdy pomoże specjalna zabawka do kąpieli, którą dziecko obsługuje samodzielnie, wytwarzając pianę i bańki mydlane.

Prawdziwy kąpielowy hit – zabawki z napędem i sikawką

Zabawki sunące po wodzie z zawrotną dla dzieci prędkością to prawdziwy hit. Jeśli Twój maluch uwielbia wynalazki, ten powinien znaleźć się wśród najpotrzebniejszych zabawek do kąpieli. Napędzane pociągnięciem sznureczka są łatwe w obsłudze, dzięki czemu maluch będzie mógł bawić się nimi samodzielnie. Zabawki pryskające wodą to dodatkowa frajda.

Wodoodporne zabawki, które świecą? Ależ tak!

Innowacyjne zabawki do kąpieli dla dzieci potrafią zaskoczyć nawet dorosłego! Świecące zabawki, którymi maluch może bawić się w wodzie to świetna zabawa! Jak działają? Wystarczy położyć je na wodzie, z którą w kontakcie uruchamia się specjalny czujnik. Za jego sprawą zabawka automatycznie zaczyna sama pływać i cyklicznie świecić i gasnąć.