WaveNet – Informacja dla Klientów, Partnerów, Pracowników -BĄDŹ BEZPIECZNY

WaveNet - Informacja dla Klientów, Partnerów, Pracowników -BĄDŹ BEZPIECZNY

Drodzy Klienci, Partnerzy, Pracownicy, Koronawirus (COVID-19) wdarł się w Nasze życie i stał się naszą codziennością, spowodował też wiele pytań. Chcielibyśmy poinformować Państwa o aktualnej sytuacji w Naszej Firmie i jej funkcjonowaniu.

Drodzy Państwo, zdrowie i bezpieczeństwo Nas wszystkich: klientów, pracowników i ich rodzin, zawsze było i będzie naszym najwyższym priorytetem.

Monitorujemy postęp epidemii, przestrzegamy zaleceń oraz stosujemy środki zapobiegawcze
– maseczki, płyny dezynfekujące, rękawiczki –  wpisały się one na dobre w nasz obecny krajobraz.
Nasi pracownicy częściowo pracują, z domu, częściowo z biura, a gro z nich pracuje na zewnątrz przy budowie masztów telekomunikacyjnych, czy utrzymując sieć teleinformatyczną dla Państwa.

Każdy z Naszych pracowników został poinformowany i zaopatrzony w środki zapobiegawcze i jest proszony o stosowania się do zaleceń dotyczących Covid-19. Pracownicy są również proszeni
o ograniczenie kontaktów społecznych do niezbędnego minimum. Wszystkie Nasze obowiązki wykonujemy z zachowaniem najwyższej staranności, aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa i prosimy o współpracę w tym zakresie.

Nie stoimy w miejscu, nasze działania maja na celu pomoc Wam i sprostać Państwa potrzebom biznesowym, które są dla nas ważne  również w aspekcie indywidualnym – LUBIMY Z WAMI PRACOWAĆ I WSZYSCY, chcemy by Covid – 19, przeszedł w zapomnienie, a do tego czasu wspólnie rozwiązujmy nawet najtrudniejsze problemy.

Pracujemy, aby wszyscy  mieli dostęp do sieci telekomunikacyjnych i by internet – tak niezbędny dziś  – był dostępny cały czas.

Apelujemy zostańcie w domu jeśli możecie, a my zaopiekujemy się Wami,
by Wasza praca zdalna była jak najbardziej efektywna i bezproblemowa dzięki dostępowi do sieci telekomunikacyjnej i bezprzewodowego internetu. Nasz zespół inżynierów, dział utrzymania sieci funkcjonuje z zastosowaniem procedur higieny oraz bezpieczeństwa i jest gotowy na podejmowanie działań serwisowych w każdym momencie. Zespół wsparcia kryzysowego, działa w Biurze, by monitorować wszystkie sytuacje i reagować na nie maksymalnie szybko.
Co więcej …………Nie zwalniamy – REKRUTUJEMY :

Wszystkich zainteresowanych ofertami pracy zapraszamy do odwiedzenia strony WWW.WAVENET.PL zakładka KARIERA, przesyłanie swoich CV na adres praca@wavenet.pl lub odwiedzenie naszego profilu na Pracuj.pl zakładka WaveNet.

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW – REKRUTUJEMY ZDALNIE – nasze rozmowy rekrutacyjne przeprowadzane są telefonicznie i przez dostępne na rynku komunikatory. Zapraszamy do składania swoich APLIKACJI pod adresem praca@wavenet.pl

W każdej innej sprawie MOŻECIE się z Nami kontaktować telefonicznie. Zapraszamy również
do kontaktu mailowego pod adresem: biuro@wavenet.pl oraz telefonicznie pod numerem
+48 22 423 75 32 w dni robocze od godziny 8:00 do 16:00 w godzinach pracy biura.

Covid-19 to próba dla nas Wszystkich. Jesteśmy pewni, że Wspólnie przezwyciężymy tę kryzysową sytuację i będziemy w wspólnie realizować nie jeden projekt.

Życzymy zdrowia, pracujemy i pozostajemy z Państwem w kontakcie.                                                                                                                                         Zespół  WaveNet Sp. z o.o.