Tanie skrzynki magazynowo-warsztatowe. Jak zaoszczędzić, nie tracąc na jakości?

skrzynki magazynowe

Magazyn to miejsce, w którym przechowuje się towary. Natomiast warsztat to pomieszczenie służące głównie do produkcji i naprawy pojazdów oraz urządzeń. Zarówno magazyn, jak i warsztat to pomieszczenia, w których niezbędne jest miejsce do przechowywania narzędzi, materiałów i towarów. W skład wyposażenia magazynu i warsztatu powinny wchodzić m.in. pojemniki oraz skrzynki umożliwiające segregowanie i przechowywanie produktów.

Skrzynki magazynowe

Skrzynki służą do ekonomicznego zagospodarowania przestrzeni magazynów i warsztatów. Za pomocą ramek do sztaplowania można je układać jeden na drugim, co sprawdzi się szczególnie na niewielkich przestrzeniach, gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni. Najczęściej ustawia się je na regałach magazynowych. Skrzynki to niezbędne wyposażenie magazynu. Utrzymanie porządku w warsztacie również nie jest łatwe, a dzięki skrzynkom stanie się to o wiele łatwiejsze. Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie konieczna jest segregacja drobnych rzeczy.

Duży wybór kolorystyczny skrzynek magazynowych i możliwość umieszczenia na ich froncie szybki z papierową etykietą sprawia, że segregowanie staje się dużo łatwiejsze. Dzięki temu szybciej znajdziesz dany produkt i nie stracisz czasu na jego szukanie po całym magazynie czy warsztacie. W skrzynkach możesz przechowywać drobne narzędzia i produkty, które mogą się łatwo pogubić. Każdy magazyn i warsztat powinien być wyposażony nie tylko w regały, ale właśnie w skrzynki, pojemniki i kuwety ułatwiające zagospodarowanie całej dostępnej przestrzeni.

Wybierz tanie i trwałe skrzynki z polipropylenu!

Polipropylen, z którego najczęściej są zrobione skrzynki magazynowo-warsztatowe, ma bardzo duży wpływ na ich lekkość, wytrzymałość, trwałość i cenę. Materiał ten jest odporny na uderzenia, wysoką temperaturę, odkształcenia oraz działanie środków chemicznych. Możesz mieć pewność, że skrzynka nie pęknie, nawet gdy spadnie z dużej wysokości – dodaje w rozmowie pracownik firmy Rodło z Bytomia, która specjalizuje się przetwórstwie tworzyw sztucznych.

Polipropylen, z którego są wykonane skrzynki magazynowo-warsztatowe są przyjazne środowisku. Można je ponownie wykorzystać, dzięki procesowi recyklingu, w wyniku którego powstaje regranulat pozbawiony obcych wtrąceń, umożliwiający produkcję dobrych jakościowo wyrobów.