Next Mobile z promocyjną ofertą internetu mobilnego

Next Mobile z promocyjną ofertą internetu mobilnego

Oferująca usługi telekomunikacyjne firma Next Mobile przygotowała na okres społecznej izolacji ofertę dotyczącą internetu mobilnego. Operator wirtualny działający na infrastrukturze sieci Plus, proponuje w ramach taryfy „Dzień + Noc” 100GB transferu danych w dzień oraz 200GB w nocy.

Miesięczny abonament wynosi 32 zł, natomiast opłata aktywacyjna wiąże się z kosztem 12,18 zł.

Nasza taryfa to idealne rozwiązania w czasach kwarantanny, kiedy internet mobilny staje się szczególnie ważny zarówno w przypadku kontaktu z rodziną, przyjaciółmi, jak i kontynuacji aktywności zawodowej. Obecnie większość abonamentów, czy taryf dostępnych w opcji pre-paid obarczona jest limitami dotyczącymi super-szybkiego transferu danych. Dlatego nasze rozwiązanie okazuje się niezwykle skuteczne, także dzięki elastycznym warunkom umowy. Cennikowo staramy się wyprzedzić konkurencję, aby okazać wsparcie najbardziej potrzebującym, szczególnie rodzicom, którzy potrzebują internetu dla swoich dzieci, korzystających aktualnie z zajęć szkolnych on-line. – mówi Rafał Kozłowski, Prezes Next Mobile.

Abonament w ramach taryfy „Dzień + Noc” oferowany jest z bezterminową umową, którą można zakończyć w każdym momencie, z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. Proces zawarcia umowy odbywa się w 100% zdalnie, co jest szczególnie wygodne w czasie społecznej izolacji. Ofertę można zamówić poprzez oficjalny sklep internetowy operatora https://sklep.nextmobile.pl/.

Next Mobile funkcjonuje na polskim rynku od ponad roku, jest operatorem wirtualnym (MVNO) oferującym swoim klientom usługi związane z telefonią komórkową na bazie infrastruktury telekomunikacyjnej należącej do Plus. W ciągu ostatnich 12 miesięcy firma przyczyniła się już do stworzenia kilku nowych marek telekomunikacyjnych w Polsce, w tym Viva! Mobile – będącej efektem współpracy z „Fundacją Viva! Akcja dla zwierząt”. Korzystając z oferty tej sieci użytkownicy pomagają zwierzętom. Z usług Next Mobile skorzystał także klub piłkarski Pogoń Szczecin tworząc Pogoń Mobile – pierwszą w Polsce futbolową sieć komórkową dla swoich sympatyków.