Modne torebki damskie – sprawdź te fasony i detale!

Torebka damska w tym sezonie powinna przyciągać uwagę i grać w stylizacji pierwsze skrzypce. Gdy poszukujesz takich właśnie modeli, zobacz nasze propozycje, aby wybrać wśród nich najlepszą torebkę damską do pracy i po godzinach!

Damska torebka do pracy lub na studia – jaką wybrać?

Gdy rozglądasz się za modną torebką damską przeznaczoną do pracy albo na uczelnię, w takim przypadku duże znaczenie ma jej pojemność. W torebce powinny zmieścić się wtedy wszystkie potrzebne rzeczy, aby można było wygodnie nosić je przy sobie.

Strzałem w dziesiątkę w tym sezonie będzie wygodna torebka listonoszka albo torebka worek lub shopper, która ma format A4. Wtedy można łatwo zapakować do niej wszystkie niezbędne rzeczy.

Gdy chcesz wybrać modną torebkę na ten sezon, postaw na model z widocznymi detalami, na przykład z paskiem z łańcuszkiem, z uchwytami wykonanymi z taśmy z nadrukowanym logo czy też z dużą klamrą.

Warto wtedy odwiedzić oferujący torebki Laura Biaggi sklep stacjonarny albo internetowy, ponieważ to właśnie w kolekcji tej marki można dzisiaj znaleźć wiele ciekawych modeli z takimi detalami.

Modne torebki na wyjścia – postaw na dekoracyjne modele!

Jeżeli poszukujesz wygodnej i modnej torebki na wyjścia, na przykład na randkę, spotkanie ze znajomymi czy na imprezę, w takim przypadku postaw na taką, która będzie przyciągała uwagę swoimi intensywnymi kolorami i dekoracjami.

Strzałem w dziesiątkę będą w tym przypadku małe torebki listonoszki, które można kupić w wielu ciekawych kolorach, na przykład jak musztardowy, kobaltowy, różowy, czerwony czy granatowy. Świetnie wpisują się w obecne trendy, nawet wtedy, gdy noszone są z innymi kolorowymi ubraniami.

Aby torebka wyglądała jeszcze lepiej, możesz zdecydować się na model, do którego producent dodał dekoracyjne elementy, na przykład jak kolorowa taśma z nadrukami zamiast paska, łańcuszek czy zawieszki jak pompon czy chwost ze skóry.

Torebki saszetki – doskonały wybór na wakacje

Gdy poszukujesz wygodnej torebki na wakacje, w takim przypadku możesz postawić na listonoszkę, ale zwróć uwagę na jeszcze jeden ciekawy model – saszetkę.

Damskie torebki saszetki to torebki bardzo podobne do popularnych nerek, natomiast są one wyposażone w długie paski, aby można było nosić je na ramieniu albo na ukos. Wtedy pasek torebki jest najczęściej regulowany w taki sposób, żeby znajdowała się ona pod biustem, więc nie powinien być on zbyt długi.

Takie damskie torebki kapitalnie wyglądają w wielu stylizacjach, na przykład z jeansami albo z sukienkami. W sklepach czeka wiele ciekawych modeli, na przykład ze skóry naturalnej, ekologicznej, z ozdobnymi nadrukami czy paskami, więc można łatwo dobrać je do swojego gustu.