Jakie usługi oferują kliniki włosów?

klinika wlosow

Stresujący tryb życia, pośpiech, brak snu, małowartościowa dieta – dzisiejszy świat nie sprzyja dbaniu o zdrowie, co przekłada się nie tylko na samopoczucie, ale także kondycję naszych włosów. Ludzie coraz częściej zmagają się z chorobami skóry głowy, wypadającymi, słabymi i łamliwymi włosami, a w efekcie obniżoną samooceną. W jaki sposób wizyta w klinice włosów może rozwiązać te problemy?

Czym są kliniki włosów?

Chcąc poradzić sobie z problemami z włosami na własną rękę, często tracimy czas na stosowanie wielu mało skutecznych, a przy tym kosztownych metod. A gdyby tak powierzyć to specjalistom? Klinika włosów, jaką jest Salon Sukcesja, to miejsce, oferujące profesjonalną pomoc trychologów, czyli lekarzy zajmujących się leczeniem chorób skóry głowy i włosów. Dobierają najlepszy w danym przypadku program zabiegowy, nie na podstawie domysłów, ale w oparciu o szczegółowe badania i wywiad z pacjentem. Wizyta w klinice włosów pozwala pozbyć się uciążliwych problemów z włosami i cieszyć się piękną, gęstą i zdrową fryzurą.

Co znajduje się w ofercie kliniki włosów?

W klinice włosów można skorzystać z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, oczyszczających, zapobiegającym wypadaniu włosów czy leczenia dokuczających nam chorób. Zgłaszając się po pomoc, warto zdecydować się na dokładną analizę stanu skóry głowy oraz łuski włosa, przeprowadzanych komputerowo. Pozwala to postawić trafną diagnozę oraz dobrać najskuteczniejszą terapię. Oferta klinik włosów skierowana jest także do osób, które zmagają się z nadmiernym łysieniem, mocnym przerzedzeniem lub są po leczeniu, w wyniku którego straciły swoje naturalne owłosienie. Decydując się na indywidualnie dobraną metodę zagęszczania lub uzupełniania włosów, mogą odzyskać wymarzoną fryzurę, a tym samym pewność siebie.

Czym wyróżnia się zabieg uzupełniania włosów?

Uzupełnianie włosów polega na niechirurgicznym umieszczeniu dodatkowych pasm w specjalnej, przepuszczającej powietrze bazie, imitującej naskórek. Najnowsze technologie dają możliwość takiego dopasowania gęstości, koloru, długości i struktury włosów, by różnica między naturalnym owłosieniem a doczepionym była niezauważalna i niewyczuwalna. Ta metoda daje nie tylko natychmiastowe efekty, ale także jest całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna.