Eko gadżety reklamowe – długopisy drewniane z logo

gadzety EKO

Ekologiczne gadżety od firm są aktualnie bardzo popularne i na ich zamówienie decyduje się obecnie wiele firm. Wśród nich szczególnym powodzeniem cieszą się drewniane długopisy. Co ciekawego oferują dzisiaj producenci gadżetów? Gdzie można je zamówić?

Kiedy warto kupić drewniane długopisy z logo?

Długopisy mogą być wykonane z różnych materiałów, również naturalnego drewna.

Takie długopisy drewniane najczęściej mają obudowę wykończoną za pomocą drewna, która łączona jest z elementami stalowymi. Dzięki temu są wytrzymałe, trwałe, ale jednocześnie pozbawione są tak wielu elementów plastikowych i mają niebanalny wygląd.

Drewniane długopisy są świetnym wyborem dla każdej firmy, która przez wykorzystanie ekologicznych gadżetów reklamowych chce podkreślić, jak duże znaczenie ma dla niej natura.

Wobec tego długopisy drewniane są często kupowane przez firmy w branżach kosmetycznej, odzieżowej, przez sklepy internetowe, aby wymienić tylko kilka z nich.

Rodzaje długopisów drewnianych

Kategoria jak długopisy drewniane obejmuje różne rodzaje produktów, dlatego też warto przed złożeniem zamówienia sprawdzić różne dostępne propozycje.

Najpopularniejsze są długopisy drewniane łączone z metalem, wyposażone w praktyczne przyciski do wysuwania i wsuwania wkładu oraz w uchwyty, którymi można przypiąć je do kieszeni. Takie długopisy mogą mieć różne formy, zarówno nawiązujące do klasycznego, jak i nowoczesnego wzornictwa.

Ciekawym wyborem mogą być też długopisy drewniane wykonane bez wysuwania wkładu. Są one również bardzo atrakcyjne cenowo.

Kolejną propozycją są długopisy drewniane dla dzieci. W porównaniu do tych przeznaczonych dla osób dorosłych mają one najczęściej dekoracyjne malowanie lub mogą być uzupełnione o drewniane dekoracje, na przykład głowy zwierzątek.

Na uwagę zasługują również zestawy piśmiennicze wykonane z drewna. Składają się na nie najczęściej drewniane długopisy, pióra albo ołówki automatyczne, które umieszczone są w dekoracyjnym etui z drewna.

Znakowanie długopisów z drewna

Aby długopisy drewniane mogły skutecznie spełniać swoją funkcję reklamową, są one znakowane.

Producenci najczęściej stosują dwa główne rodzaje znakowania, a mianowicie są to:

  • nadruk – stosowany jest głównie tampodruk, który pozwala na stworzenie estetycznego, trwałego nadruku na powierzchni długopisów

  • grawerowanie – używane są metody grawerowania laserowego, co powoduje, że jest on bardzo dokładny i wytrzymały

Obecnie długopisy drewniane z logo można zamawiać również w internecie bezpośrednio na stronach internetowych ich producentów.