Czym są quizy barowe?

quizy barowe

Bary i puby szukają wciąż nowych sposobów na przyciągnięcie klientów. W czasach po covidzie, gdzie wiele osób po prostu przyzwyczaiło się do spędzania czasu w domu, przyciągnięcie klientów do puby czy baru to nie lada wyzwanie. Kiedyś takim wydarzeniem było karaoke. Jednak z biegiem czasu zaczęło być uznawane za passe. A że rzeczywistość nie lubi pustki, w miejsce karaoke, zaczęły pojawiać się quizy barowe. Czym one są?

Czym są quizy barowe?

Quizy barowe w Szczecinie bardzo szybko zastąpiły karaoke i wciąż zyskują na popularności. To nic innego jak tematyczne quizy. W zabawie mogą wziąć udział wszyscy klienci, którzy łączą się w drużyny. Te mogą składać się ze znajomych lub przypadkowo poznanych osób. Drużyny mogą dobrać się w zespoły i wziąć udział w zabawie w pytania od wiedzy ogólnej do konkretnych tematów.  Bawić się można wiedzą o serialach, literaturze czy geografii. Bardzo często formą nagrody jest zwykłe zdjęcie na ścianie. Jednak niektóre lokale oferują zniżkę na alkohol lub wybrane danie z karty. Krótko mówiąc quizy barowe to forma rozrywki, która ma przyciągnąć klientów do baru, a także zapewnić im udaną rozrywkę.

Dla kogo przeznaczone są quizy barowe?

Kto pamięta czasy karaoke? Najczęściej udział w zabawie brały osoby, które musiały na odwagę wypić łyk alkoholu. W przypadku quizów barowych chodzi o dobrą zabawę z przyjaciółmi. Tego typu przedsięwzięcia lokalne często zlecają agencji zewnętrznej, jak na przykład Agencja eventowa – Santo Entertaiment. Ten typ rozrywki skierowany jest do osób, które w pubie czy barze są się zabawić i poczuć dreszcz emocji, a nie tylko siedzieć przy piwie. Jest to rozrywka dla wszystkich, wymagająca, ale zapewniająca również mnóstwo pozytywnych emocji i dobrej zabawy. 

Bary coraz chętniej informują o tego typu wieczorach. Quizy barowe to świetny pomysł na spędzenie wieczoru z przyjaciółmi. Jednak quizy barowe to nie tylko wyzwanie dla dorosłych. Wiele restauracji sięga po ta zabawę, by przyciągnąć do siebie rodziny z dziećmi, a tym samym zająć czymś najmłodszych.

Quizy barowe to świetna rozrywka, która pozwala na zabawę w gronie przyjaciół. Pozwalają na sprawdzenie swojej wiedzy i inny sposób spędzenia wolnego czasu.